Firma

Firma Mechatronik inż. Tomsz Kryża od 20 lat zajmuje się naprawą pojazdów różnych marek w zakresie mechatroniki, od 15 lat specjalizuje się w marce samochodów ciężarowych Renault Trucks, Volvo Truck i później Mercedes Truck. Z powodzeniem świadczę usługi z zakresu napraw elektryki i elektroniki, napraw układów ad-blue, systemów wtrysku oraz systemów klimatyzacji przez Serwis Mobilny. Moja  wiedza i doświadczenie zdobyta podczas kilkunastoletniej współpracy z firmą Renault Trucks znalazła potwierdzenie w ogólnopolskim konkursie wiedzy technicznej Renault Trucks w 2008 roku, gdzie zająłem wysokie 2 miejsce. O wydarzeniu można również przeczytać w prasie branżowej.  https://truckfocus.pl/nowosci/3432/najlepsi-w-sieci-renault

W 2010 roku uruchomiłem pierwszy stacjonarny punkt serwisowy pojazdów osobowych w Wejherowie przy ul. Ks. E.  Roszczynialskiego 15, gdzie po cyklu szkoleń wyspecjalizowałem się w naprawach klimatyzacji samochodowych.

Ze względu na ciągły rozwój bazy klientów, zleceń serwisowych oraz konieczności powiązania napraw elektroniki z typowo mechanicznymi zatrudniłem wykwalifikowanego mechanika, który wzmocnił nasze możliwości napraw o usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Z powodzeniem wykonujemy naprawy układów hamulcowych, przeglądy, naprawy zawieszenia, naprawy układu rozrządu, montaże haków holowniczych i jeszcze większego zakresu usług
W związku z sugestiami naszych klientów w 2012 otworzyliśmy stanowisko serwisu opon.

Aby polepszyć warunki obsługi klientów flotowych w 2016 rozpoczęliśmy inwestycję jaką jest punkt serwisowy pojazdów dostawczych i ciężarowych w Rumi ul. Górska 7 pod nazwą  Mechatronik Truck & Van Planowany czas zakończenia inwestycji to jesień 2018r.

Nieustający rozwój, szkolenia, inwestycje w narzędzia pozwalają nam sprostać nawet bardzo złożonym problemom technicznym na wysokim często inżynierskim poziomie skomplikowania. Natomiast wytrwałość w dążeniu do usunięcia usterki i indywidualne podejście do klienta jest cechą często zauważana przez naszych kontrahentów.

Utrzymanie wysokiej jakości wykonania usługi i Państwa bezpieczeństwo, poprzez stosowanie części wysokiej jakości, oraz weryfikację wykonanej usługi potwierdzonej często jadą kontrolną jest dla nas jednym z priorytetów.

 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie!!! 

Zespół MECHATRONIK Tomasz Kryża, Patrycjusz Joskowski

 

Nasze certyfikaty: